Instrumenty perkusyjne, Tama News

25.01.2018

TAMA SUPERSTAR HYPER-DRIVE DUO Z WERBLEM 14”x10” DUO SNARE

Zestawy Superstar Hyper-Drive Duo to wyjątkowa i ekscytująca seria, która wniesie zupełnie nową wartość do perkusyjnego świata. Podobnie jak w przypadku przełomowych tomów Superstar Hyper-Drive z 2008 roku o nadzwyczaj płytkich korpusach - czerpiąc inspirację z ostatnich występów czołowych perkusistów - po raz kolejny stworzyliśmy całkowicie odmienne zestawy, które zainspirują wszystkich artystów.

Otwieramy drzwi nowym i niestandardowym podejściom do grania na perkusji. Kluczowym elementem tej serii jest werbel 14" x 10", który nazywamy "Duo Snare". Jest on wyjątkowy nie tylko ze względu na niezwykłą głębokość 10", ale także dlatego, że jest wyposażony w nóżki i mocowanie do kotła. Możesz nastroić go nisko i ustawić na miejscu typowym dla pierwszego kotła. Bęben może zatem funkcjonować jako niski / głęboki werbel ze sprężynami werblowymi lub jako 14-calowy kocioł bez sprężyn. Niesie to za sobą wiele unikalnych możliwości frazowania.

Kiedy tylko zagrasz na nowym zestawie, Twoje oczy i uszy otworzą się na nieskończony wachlarz możliwości. Co więcej sprawi Ci to wiele radości. Po prostu spróbuj. 

SPECYFIKACJE:

-  w zestawie werbel 14”x10” Duo Snare, który inspiruje do odkrywania nowych możliwości brzmieniowych
-  Trzy wykończenia z pionowym paskiem, które zaprojektowano specjalnie dla Superstar Hyper-Drive Duo
-  Wykonany w 100% z klonu korpus oddaje charakter drewna z bogatym rezonansem 

Więcej informacji:

Autor: Karolina Rzechula