Gitary i basy, Ortega, Powszechny News

02.05.2019

ORTEGA GUITARS na Cały Poznań Ukulele

Ortega Guitars, Pierwsza Poznańska Orkiestra Ukulele PPNOU oraz miasto Poznań zapraszają na III. edycję festiwalu Cały Poznań Ukulele, który odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku w Poznaniu. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów ukulele!

Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę nie tylko na wzięcie udziału w ciekawych warsztatach i koncertach, ale także na osobiste przetestowanie najciekawszych instrumentów Ortega.  Zaprezentujemy większość ukulele, które w tym roku wprowadziliśmy oraz kilka naprawdę interesujących akcesoriów. Wszyscy uczestnicy będa mieli możliwość wzięcia udziału w sesji Ortega Open Mic i skorzystania z szansy na wygranie cennych nagród. Odwiedź nas na stoisku Ortega, baw się dobrze podczas licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów wydarzenia i wróć do domu z nowym ukulele!

Podczas festiwalu ponownie gorąco powitamy Marka Gordzieja z Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele na oficjalnej liście artystów Ortega! To świetna okazja, aby zobaczyć cały zespół na scenie. Lider PPNOU Piotr Kończał zagra na naszym ukulele Ortega LIZARD-SO-GB.

Serdecznie zapraszamy!


Więcej informacji:

ortegaguitars.com
facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
instagram.com/ortega_guitars_poland

calypoznanukulele.pl
facebook.com/CalyPoznanUkulele

 

 

Autor: Karolina Rzechula