Instrumenty perkusyjne, Nino Percussion News

18.09.2018

NINO Percussion na targach DZIECKO Mama Tata w Szczecinie

W dniach 22 - 23 września 2018 roku na NETTO Arena w Szczecinie odbędzie się już III edycja Targów DZIECKO Mama Tata, które są pierwszym tak dużym wydarzeniem w regionie zachodniopomorskim skierowanym do rodzin z dziećmi, przyszłych rodziców oraz całego grona nauczycieli i pedagogów.

Podczas dwudniowych targów niemal 100 wystawców z całej Polski zaprezentuje szeroką ofertę artykułów z branży dziecięcej, m.in. odzież, zabawki, gry, artykuły szkolne, a także instrumenty muzyczne. Każdy odwiedzający będzie miał okazję wziąć udział w licznych warsztatach, panelach dyskusyjnych oraz innych atrakcjach dla całej rodziny.

W tym roku wydarzenie to odwiedzimy także i my całą gamą instrumentów NINO Percussion. Zajmiemy się promocją marki NINO wsród rodziców, porozmawiamy o znaczeniu bezpiecznych i świetnie brzmiących instrumentów w edukacji dziecięcej oraz umożliwimy wszystkim uczestnikom wydarzenia bezpośredni kontakt z produktem. 

Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursach dla dzieci i rodziców, w których do wygrnaia będą ciekawe nagrody, w tym także instrumenty i gadżety NINO Percussion. 

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia terenów targowych dla odwiedzających:

22 września 2018 – 10:00 – 18:00

23 września 2018 – 10:00 – 18:00

NETTO Arena Szczecin 

ul. Władysława Szafera 3/5/7

71-245 Szczecin

Stoisko NINO Percussion: Hala Główna A, Blok H 

Więcej informacji o...

Instrumentach NINO Percussion: ninopercussion.com

 

 

Autor: Karolina Rzechula