Gitary i basy, Ibanez News

27.04.2018

Marcin Patrzałek, Martina Blazeska i Sándor Nánási wystąpią na Ibanez Acoustic Day 2018

Ibanez zaprasza Was na pierwszy Ibanez Acoustic Day.

Zrób sobie dzień wolny od pracy i spędź go razem z Ibanez. Daj się zainspirować wszechstronnym warsztatom naszych artystów, osobiście przetestuj najnowsze modele gitar akustycznych Ibanez i skorzystaj z okazji do wygrania Ibanez AE315-NT.

Na pokładzie mamy trzech wyjatkowych artystów Ibanez z różnych krajów Europy. Pierwszy z nich to 17-letni polski gitarzysta Marcin Patrzałek, który wygrał telewizyjny Talent Show "Must be the Music - tylko muzyka" mając zaledwie 15 lat. Jego filmy wideo osiągnęły już 28 milionów wyświetleń. Drugi wykonawca to gitarzystka i absolwentka Berklee Martina Blazeska z Macedonii, która właśnie wydała swój nowy album "World on a String". W swoich utworach miesza skomplikowane partie muzyczne z chwytliwymi refrenami. Martina jest twarzą światowej kampanii Ibanez "Thermo Aged".

Trzecim artystą, który wystąpi na Ibanez Day jest węgierski gitarzysta fingerstyle Sándor Nánási, który poprzez dodanie do gitary sprężyn werblowych, używa jej także jako instrumentu perkusyjnego, przez co bez wątpienia zadziwi publiczność. Każdy artysta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania - te związane z gitarą i techniką gry oraz te, które zawsze chciałeś im zadać.

Jedną z wielu atrakcji będzie loteria, w której szczęśliwy zwycięzca zdobędzie nową gitarę akustyczną Ibanez AE315-NT. Oczywiście na specjalne życzenie wszyscy artyści złożą na niej własnoreczny podpis. Co więcej, po każdym występie artysty wybierzemy kolejnych zwycięzców, którzy zgarną pakiet akcesoriów Ibanez.

Nie przegap żadnej z poniższych dat:

7 czerwca 17:00 Łódź (PL) GuitarCenter.pl
8 czerwca 17:00 Praha (CZ) Music City
9 czerwca 17:00 Zvolen (SK) Total Music
10 czerwca 17:00 Debrecen (HU) Hangszerarzenál (Venue: Rocksuli)

Autor: Karolina Rzechula