Powszechny, Gitary i basy, Ortega News

15.04.2020

Konkurs: Ortega #Bluesguitarchallenge

Ortega Guitars Poland, internetowa szkoła muzyczna z kursami online AkademiaMuzyki.pl oraz artysta Ortega Piotr Słapa zapraszają do podjęcia gitarowego wyzwania #bluesguitarchallenge. Zabawa obejmuje serię czterech szczegółowych lekcji gitary w formie video, z których dowiesz się jak zagrać bluesa w stylu fingerstyle na przykładzie utworu „Stringin’ The Blues“ Michaela Fixa.

Gitarowe lekcje zostaną opublikowane na kanale youtube Akademii Muzyki. Wyzwanie jest interaktywne. Uczestnicy zabawy będą wspierać się i wymieniać doświadczeniami na grupie wspólnej nauki o nazwie „Gitara akustyczna bez tajemnic“.

Dodatkowo osoby, które oglądają każdą lekcję będą miały szansę wygrać jedną z naszych nowości na 2020 rok: gitarę elektro-klasyczną nylon crossover Ortega RCE125SN-SBK ze smukłym gryfem i wycięciem cutaway. Brzmi ciekawie, prawda?

Dlatego gorąco polecamy obserwować profil @ortega_guitars_poland na Instagramie i zasubskrybować kanał youtube Akademii Muzyki! Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie zostaną opublikowane na tych kanałach podczas jednej z lekcji. Ogłosimy tam również szczęśliwego zwycięzcę konkursu i nowego właściciela wyjątkowej gitary Ortega. Nie możesz tego przegapić!

Kiedy startujemy?
15.04 – początek gitarowego wyzwania
26.04 – koniec wyzwania i ogłoszenie wyników

Wyzwanie #bluesguitarchallenge Akademii Muzyki i Ortega Guitars czeka właśnie na Ciebie!

Obserwuj: www.instagram.com/ortega_guitars_poland/
Subskrybuj: www.youtube.com/akademiamuzyki
Strona internetowa szkoły: www.akademiamuzyki.pl

 

Autor: Karolina Rzechula