Powszechny, Gitary i basy, Ibanez News

23.01.2019

Ibanez RG5000

Ibanez rozszerza swoją linię wykonywanych w Japonii gitarPrestige o nową serię RG5000, wypełniając tym samym lukępomiędzy modelami Prestige i j.custom.

Ta seria jest wyposażona w wysokiej jakości części i materiały, takiejak przetworniki Fishman Fluence lub Bare Knuckle Brute Force,podstrunnicę z klonu oczkowego lub hebanu, gładkie progi zestali nierdzewnej poddane Prestige Fretend Treatment, mostek Edge Tremolo lub Gibraltar Standard, blokowane klucze Gotoh i świecące w ciemności znaczniki na boku podstrunnicy.

Te niesmawite specyfikacje to jednak nie wszystko, co oferujeseria RG5000. Znajdziemy tu także wyjątkowo efektowny ispecjalnie zaprojektowany lakier, który zależnie od kąta padaniaświatła nadaje gitarze ciekawą barwę lub staje się przezroczysty i ukazuje słoje drewana. Wykończenie to występuje jedynie w modelu RG5120M Frozen Ocean.

Seria RG5000 dzięki ekskluzywnemu wyposażeniu zapewnia nie tylko najlepsze brzmienie, ale jest również niezwykle piękna i przykuwająca wzrok.

Pierwsze gitary RG5000 pojawią się w naszych sklepach partnerskich już pod koniec stycznia. Udaj się do wybranego dealera Ibanez i przetestuj je osobiście!

 

www.ibanez.com

 

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula