Gitary i basy, Powszechny, Ibanez News

22.01.2019

IBANEZ AXION LABEL - ALL THE METAL HEART DESIRES

Multiskala lub bez, skala barytonowa lub standardowa, przetworniki Fishman Fluence lub Bareknuckle Aftermath, blokowane klucze Gotoh, uchwyty na pasek Schaller, świecące w ciemności logo Ibanez i znaczniki na boku podstrunnicy, wieloczęściowy gryf, płomienisty top, piękne wykończenie i znacznie więcej. Specyfikacje nowej serii Axion Label oferują gitarzystom stylu metalowego instrument, którego potrzebują i który stanowi idealne połączenie klasycznej, sprawdzonej gitary metalowej z nowoczesnymi właściwościami.

Dostępne w kształcie modeli RGA, RGD i S. Stworzone dla głośnego i ciężkiego stylu djent. Gitary Axion Label są wyposażone w ostre jak brzytwa przetworniki, więc akordy brzmią niezwykle wyraźnie, nawet przy maksymalnym wzmocnieniu. Profil gryfu Wizard jest zaprojektowany tak, aby umożliwić jak najszybsze ruchy palców, a struny aby utrzymywać strojenie. Dzięki uchwytom na pasek marki Schaller, które dołączone są do każdej gitary Axion Label, możesz skoczyć w tłum fanów, nie tracąc przy tym kontroli nad swoją gitarą.

Ceny zaczynają się od około 4.300,00 PLN. W tej kwocie uzyskasz maksymalną moc metalu stworzoną do codziennego koncertowania.

Autor: Karolina Rzechula