Powszechny, Gitary i basy, Ibanez News

16.10.2018

Andy Timmons warsztaty gitarowe w warszawskim Hard Rock Cafe, 7 listopad, organizacja: Ibanez Polska i sklep muzyczny Pasja.

Tego człowieka nie trzeba nikomu przedstawiać. ANDY TIMMONS, światowej sławy gitarzysta, grający w stylach rock & fusion, sygnujący swoim nazwiskiem modele gitar Ibanez przybywa do Europy z serią warsztatów gitarowych. Jednym z przystanków będzie warszawski Hard Rock Cafe. 

Andy Timmons zaistniał jako gitarzysta pop-metalowej kapeli Danger Danger jak również muzyk sesyjny współpracujący z legendarnym perkusistą Simonem Phillipsem. Współpracował z gitarowymi gwiazdami takimi jak Steve Vai, Joe Satriani, Eric Johnson czy Steve Morse (projekt G3).

Andy przybędzie ze swoją sygnaturą AT100CL-SP.  Będziecie mogli zapoznać się z jego techniką finger vibrato jak również  zapytać o to, o co zawsze zapytać chcieliście ale nigdy nie było odpowiedniej okazji.

Podczas warszatów przygotowaliśmy nagrody dla publiczności  oraz możliwość spotkania z artystą (meet and greet). Będzie można zdobyć upragniony autograf na przygotowanych przez nas kartach ze zdjęciem artysty lub przyniesionych ze sobą innych materiałach.

Poznaj swojego gitarowego idola. Andy Timmons w warszawskim Hard Rock Cafe, 7 listopada.

Adres i data  wydarzenia:

Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Zlota 59, Złote Tarasy, 00-120 Warsaw,07.11.2018 ( środa ) start godz.19.00 

Wiecej  informacji na: